לייזר טאג ילדים

הילד חוגג יום הולדת או בר מצווה? מחפשים רעיון להפעלה מגבשת לכל הכיתה? לייזר טאג לילדים זאת בדיוק התשובה!

מוזמנים לצלול לעומק ולהכיר את המשחק שכבש את העולם ושגורם לכל ילד יום הולדת ובכלל להרגיש שהוא לוחם גיבור בשדה הקרב!

מהו לייזר טאג לילדים ובני נוער?

לייזר טאג הוא משחק שמיועד בעצם לכל הגילאים, והופך כל משתתף ללוחם אמיתי. מדובר באחד המשחקים הקבוצתיים הפופולריים ביותר בעולם, משום שהוא משחק מגבש, מהנה ומיוחד שמאתגר את כולם. במהלך המשחק המשתתפים מתחלקים לשתי קבוצות באמצעות אפודי מגן בצבעים שונים, ומקבלים רובה לייזר שנראה ממש כמו רובה אמיתי. המטרה היא, כמובן – לפגוע במשתתפי הקבוצה היריבה, כאשר כל פגיעה מוסיפה נקודות לטובת הקבוצה הפוגעת.

הנשקים פועלים בטכנולוגיית system real time, כך שהפגיעות מתועדות והנתונים בזמן אמת למסך שהוא חלק בלתי נפרד מהזירה. הקבוצה שמצליחה להביס את הקבוצה היריבה וזוכה בהכי הרבה נקודות – היא הקבוצה המנצחת.

הפעלת לייזר טאג לילדים יכולה להתקיים בכל מקום פתוח או סגור שהוא גדול מספיק, על מנת שניתן יהיה להציב בו את זירת המשחק. המפעילים המנוסים שלנו מגיעים למקום, מחלקים למשתתפים את הרובים, מסבירים להם כיצד להשתמש בהם ומאתגרים אותם במשימות מיוחדות המתאימות לגילם. שתי הקבוצות יוצאות לשטח ומתחילות במשחק, והאדרנלין בשמיים כבר מהשנייה הראשונה.

בכלל לא!  במשחק לייזר טאג פגיעה משמעותה פגיעה של קרן הלייזר בחיישן שמותקן על גבי החליפה. הפגיעה אינה מורגשת כלל ולכן אין שום חשש לפציעה. יתרון גדול נוסף של משחק לייזר טאג לילדים ולייזר טאג בכלל, הוא שמדובר במשחק לא מלכלך, בשונה מפיינבול, למשל. אמנם גם במשחק הזה יש שתי קבוצות ושחקנים מקבוצה אחת צריכים לפגוע בשחקני הקבוצה היריבה, אבל הפגיעה אינה כואבת ואינה מלכלכת, בנוסף לכך שהיא מעלה עוד יותר את האדרנלין בעקבות הדמיון המוחלט לשדה קרב.

אם הילד שלכם אוהב אקשן ומחפש הפעלה מגניבה ליום ההולדת, אם אתם מחפשים הפעלה לבר מצווה או למסיבת גיוס או גיבוש מיוחדת – אין בכלל ספק שהפעלת לייזר טאג תהיה הבחירה המושלמת.

צוות המפעילים של WOW לייזר טאג עבר הכשרות מקצועיות גם בתפעול של כל הציוד הנדרש למשחק, גם בהקמת הזירה, גם ביצירת הפעלות ואתגרים מותאמי גיל וגם, כמובן, בהפעלת ילדים. 

כל הציוד עובר בדיקות תקינות ובטיחות קפדניות, כך שאם יכולים להיות בטוחים שהילדים שלכם בטוחים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת משחק לייזר טאג מאתגר לאירוע שלכם – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.