לייזר טאג מקצועי

המשחק שכבש את העולם – עכשיו באירוע שלכם!

מחפשים אטרקציות לאירועים שאתם עוד לא מכירים ושיגרמו לכולם להמשיך לדבר על האירוע שלכם הרבה אחרי שיסתיים? לייזר טאג – התשובה המושלמת עבורכם. 

דמיינו לעצמכם: אתם לא בפארק אלא בשדה קרב של ממש, מול החבר הכי טוב שלכם או הקולגה מהמשרד שהיום הוא על תקן אויב; אתם מחזיקים ביד רובה לייזר טאג מתקדם, ואתם צריכים לתת את כל מה שיש לכם כדי לנצח. האדרנלין זורם לכם בוורידים, קצב הלב מתגבר ו… מתחילים!!

מה זה לייזר טאג?

רגע לפני שנסביר לכם למה אתם חייבים לייזר טאג באירוע שלכם, אנחנו רוצים לספר למי שלא כל כך בטוח שהוא מכיר את כל החוויה הזאת מה זה בעצם לייזר טאג. מדובר במשחק לחימה אסטרטגי, אשר במהלכו המשתתפים מתחלקים לשתי קבוצות יריבות. המטרה של כל קבוצה היא כמובן לנצח, וזאת באמצעות פגיעה ביריבים. המשתתפים מקבלים רובים שנראים ומרגישים בדיוק כמו רובים אמיתיים, והם יורים קרני לייזר אינפרה-אדומות. על גופם של המשתתפים מותקנים חיישנים מיוחדים, וכאשר קרן לייזר פוגעת בהם – הדבר נחשב כפגיעה והצלחה של היורה.

בכל לא! אם לנסות לסבר את האוזן, הרי שמשחק לייזר טאג מזכיר מאוד את משחק הפיינט-בול, רק שבמקום כדורי צבע שפוגעים במשתתפים, מדובר פה בקרן לייזר שאינה מורגשת כלל (וגם לא מלכלכת, כך שיש כאן יתרון גדול נוסף…). 

מכל הסיבות הנכונות:

  • המשחק מתאים לכל הגילאים – כך שהוא מתאים לכל סוגי האירועים. 
  • משחק לייזר טאג נותן תחושה של השתתפות בקרב אמיתי וגורם לאדרנלין בדם להיות גבוה לכל אורך המשחק.
  • הירי לא מושפע מהרוח ולכן המשחק יכול להתקיים (כמעט) בכל מזג אוויר.
  • מכיוון שמדובר בקרני לייזר – אין צורך לטעון את הרובה במחסניות או כדורים. 
  • מדובר במשחק בטיחותי לחלוטין – אין שום פגיעה בגוף המשתתפים.

כי WOW לייזר טאג הוקמה על ידי אנשים שחיים ונושמים לייזר טאג כבר הרבה מאוד שנים. חבר'ה טובים, יוצאי יחידות קרביות בצה"ל, אשר כל הזמן מציבים לעצמם אתגרים חדשים. כשאתם בוחרים ב-WOW לייזר טאג אתם בוחרים את הציוד המתקדם ביותר שכולל את הרובים החדישים ביותר, את זירת הלייזר טאג הייחודית שתוכננה במיוחד כדי לאתגר אתכם ואת המדריכים הטובים ביותר שעברו קורסי הדרכה ייעודיים ויודעים בדיוק גם איך לתפעל את הציוד וגם איך להפוך את האירוע שלכם לכזה שלא ישכחו בחיים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת משחק לייזר טאג מאתגר לאירוע שלכם – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.